تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 تیر 1402 - 13:31
کد خبر : 1725

در بازدید اعضای هیئت مدیره توسعه نیشکر از طرح‌های صنعت نیشکر مطرح شد؛

شکوفایی خوزستان با راه‌اندازی صنایع پایین دستی نیشکر

شکوفایی خوزستان با راه‌اندازی صنایع پایین دستی نیشکر
اعضای هیات مدیره در جریان آخرین دستاوردهای این صنعت در طرح دانش‌بنیان آبیاری قطره‌ای زیرسطحی، احداث کارخانه کاغذ و صنایع پایین دستی کارخانه خمیرمایه و الکل رازی قرار گرفتند.

اعضای هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در بازدید از طرح‌های توسعه‌ای و دانش‌بنیان شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی ضمن اعلام حمایت تمام قد از این صنعت، بر ضرورت رفع هرگونه موانع در تولید محصولات جانبی و راه‌اندازی صنایع پایین دستی تاکید کردند.

به گزارش روابط‌ عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در این بازدید که امروز چهارشنبه (۱۴تیرماه) انجام شد، اعضای هیات مدیره در جریان آخرین دستاوردهای این صنعت در طرح دانش‌بنیان آبیاری قطره‌ای زیرسطحی، احداث کارخانه کاغذ و صنایع پایین دستی کارخانه خمیرمایه و الکل رازی قرار گرفتند.

نگاه حمایتی سهامداران عاملی برای رونق صنعت نیشکر

در حاشیه این بازدید، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی حمایت و پشتیبانی سهامداران را عاملی مهم در راستای خودکفایی کشور دانست و گفت، در سال مزیّن به رشد تولید، این نگاه حمایتی از صنعت نیشکر، اشتغال و تولید را در منطقه رونق می‌دهد و خوزستان را در مسیر تحوّل و شکوفایی اقتصادی قرار خواهد داد.

دکتر عبدعلی ناصری در ادامه، ضمن تشریح دستاوردهای صنعت نیشکر در تولید متنوّع محصولات نیشکری، بیان کرد، در سایه برنامه‌ریزی و تلاش جهادی پرسنل، صنعت توسعه نیشکر به عنوان صنعتی بالنده و پویا به موفقیت‌های زیادی دست یافته است.

بر اساس این گزارش، در این بازدید، دکتر حامد عین افشار، دکتر مقداد محمودی و دکتر احمد گودرزی از اعضای هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی حضور داشتند و از نزدیک در جریان روند پیشرفت کارخانه کاغذ و دستاوردهای دانش‌بنیان صنعت نیشکر قرار گرفتند.

شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی بیش از ۴۰ درصد نیاز کشور به شکر را تامین می‌کند و در عین حال، قطب تولید الکل طبی، خمیرمایه و شکرهای دارویی و طعم‌دار کشور است.

کانال تلگرام کارگر 24
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.